« arasında 5 »

 

Her ne kadar yeni bir iş bağlantısı kurmak ve aramak için gittikçe dijital hale gelsek te, basılı bir kartvizit hala elinizin altında bulundurmanız gereken en önemli araçlardan biridir. Yeni bir iletişim fırsatının ne zaman ortaya çıkacağını asla bilemezsiniz!

Kartvizitler, bir şirket veya bireyle ilgili ticari bilgileri taşıyan kartlardır. Resmi tanıtımlar sırasında kolaylık ve hafıza yardımı olarak paylaşılırlar. Bir kartvizitte genellikle, alıcının ismi, şirketi veya iş ilişkisi (genellikle bir logolu) ve sokak adresleri, telefon numaraları, faks numaraları, e-posta adresleri ve web sitesi gibi iletişim bilgileri bulunur. Facebook, LinkedIn ve Twitter gibi sosyal medya adreslerini içerebilirler. Geleneksel olarak pek çok kart beyaz stokta basit siyah metinlerdi; Bugün profesyonel bir kartvizit bazen çarpıcı görsel tasarımın bir veya daha fazla yönünü içerecektir.

Kartvizitler görsel efekt, kültürel veya organizasyonel normlara ve kişisel tercihlere göre değişen diğer detayları barındırmaktardır. Kartvizitlerdeki ağırlık, bazı yerlere göre değişir. Genel olarak, kartvizitler 300 g / m2 (yoğunluk), 45 kg (100 lb) (ağırlık) veya 12 pt (kalınlık) olan stok üzerine basılır.